Průmyslové detektory kovů - lokátory inženýrských sítí - poradenství - služby

Lokátory vyhledávače
Detektory pro SECURITY
Detektory pro archeologii
Hobby Detektory kovů

Veškerý sortiment hobby detektorů kovu pro úplné začátečníky i pro zkušené hledače zakoupíte na

Detektory kovů Habánov

Partneři

Jsme certifikovaná, autorizovaná prodejna

Mlejnský Detektory

Lovec pokladů

Minelab GPX4800

Pulsní detektory kovů

Cena s DPH:96000.00 Kč
Cena bez DPH:80000.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem
ks

 Nové funkce GPX 4800 posouvají vyhledávání zlata na novou úroveň!

GPX 4800 funkce Minelab exkluzivní více období Sensing (MPS), Dual Voltage Technology (DVT) a Smart Electronic časové přizpůsobení (SETA). V návaznosti na silných stránkách svého předchůdce GPX 4800 také nabízí některé z vlastností, které jsou v vysoký výkon GPX 5000.

Nová vylepšená elektronika, nové půdy / časování a velké množství funkcí v kombinaci s legendární GPX schopnost "vidět skrz zem" mineralizace, vám značné hloubky výhodu oproti ostatním detektorům.

Pomocí unikátní funkce, funkce a špičkové patentované technologie zajistí GPX 4800 bude probíhat plynulé a tiché v zemi i těžké podmínky, při zachování vynikající hloubku a citlivost na zlaté nugety. Vážné detektorů vědí, že GPX detektory najít zlato mnohem hlubší, než jakýkoli jiný detektor, ve všech podmínkách. To je důvod, proč jsme přesvědčeni, že máme Hloubka GPX Advantage.

S novým mince / Relic časování a lepší časování Enhance, 6 časování na GPX 4800 změnit digitálních spojovacích a zpracování elektroniky v detektoru. Každý Načasování je určen pro optimální výkon za určitých podmínek, takže je to jako s jiným detektorem při každém výběru nové režimy.

Také je skvělý pro památky a šperky lovec, který vyžaduje to nejlepší, a chce obnovit cíle hlouběji než kdykoliv předtím.

Snadné pro začátečníky až po profesionální - můžete zapnout a jít se třemi přednastavené režimy a automatické vyhledávání funkce.