Průmyslové detektory kovů - lokátory inženýrských sítí - poradenství - služby

Lokátory vyhledávače
Detektory pro SECURITY
Detektory pro archeologii
Hobby Detektory kovů

Veškerý sortiment hobby detektorů kovu pro úplné začátečníky i pro zkušené hledače zakoupíte na

Detektory kovů Habánov

Partneři

Jsme certifikovaná, autorizovaná prodejna

Mlejnský Detektory

Lovec pokladů

Minelab GPX5000

Pulsní detektory kovů

Cena s DPH:109000.00 Kč
Cena bez DPH:90833.33 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem
ks

 Minelab GPX 5000 nastavuje nové standardy v technologiích detekce zlata. S úžasným rozsahem funkcí a vlastností není jen lepši než jeho předchůdce, ale vytváří svou vlastní třídu detektorů na zlato. Nové unikátní funkce MPS, DVT a SETA zvyšují výkon detektoru natolik, že je schopen nacházet mnohem více cílů než kdykoliv předtím.

Nová vylepšení elektroniky, časování funkce Soil / Timings a obrovský rozsah funkcí v kombinaci s legendárními schopnostmi detektorů GPX "vidět" kovové předměty i přes vysoce mineralizovné půdy, Vám nabízejí mnohem větší hloubkový výkon ve srovnání s jinými detektory kovů.

Použití unikátních funkcí a špičkových patentovaných technologií zajišťuje, že detektor GPX 5000 bude iv oblastech s těžkými půdními podmínkami pracovat stabilně s vysokým hloubkovým výkonem a citlivostí nejen na zlaté předměty. Zkušení uživatelé detektorů Minelab GPX vědí, že detektory této řady najdou kovové předměty mnohem hlubší než kterýkoliv jiný detektor v jakýchkoli půdních podmínkách! To je důvod proč můžeme tvrdit, že s detektorem GPX máme hloubkovou výhodu!

GPX 5000 je také nejlepší volbou pro specialistu na vyhledávání relikvií a šperků, kteří má největší nároky na kvalitu a výkon detektoru a chce vyhledávat předměty mnohem hlubší než kdokoliv před ním. Jednoduchý pro začátečníka i profesionála - prostřednictvím šesti přednastavených vyhledávacích módů stačí detektor zapnout a začít hledat. Pokud hledáte zlato potřebujete to nejlepší. Pokud hledáte ten nejlepší detektor, nemusíte se už dívat po žádném jiném!

Funkce:

Nové technologie - SETA, DVT, MPS zaručí, že tento technologicky nejvyspělejší detektor bude i na malé předměty reagovat lépe
8 časování pracuje jakoby jste měli 8 detektorů v jednom, což umožňuje nacházet více nálezů v různých půdních podmínkách
O proti předchůdci má tři nové časování Coin / Relic (mince / relikvie) Salt / Gold (slaná půda / zlato) a Fine Gold (jemné zlato) časování Fine Gold dává lepší hloubkový výkon a citlivost jako Enhance, přináší mnohem více nuggety a to dokonce z lokalit, které jsou považovány za "vyčištěné"
Časování Salt / Gold je vynikající v podmínkách kde je půda slaná - vynikající na pláž!
Časování Coin / Relic (mince a relikvie) poskytuje nejhlubší výkon v mírných půdních podmínkách
Vylepšení časování zajišťuje ještě lepší hloubkové výkony
Vylepšená elektronika zvyšuje citlivost na cíl a lepší vyvážení vlivu země
Šest přednastavených módů detekce pro snadnější detekci způsobem Switch On and Go - "zapni a jdi"
Všechny módy mohou být upravovány podle potřeb operátora
Nastavení funkce Automatic Ground Balance umožňují jednoduché nastavení detektoru v jakýchkoli půdních podmínkách (Fixed, Tracking, Tracking speed, Ground Balance Type, Quick-Trac button).
Přizpůsobení zvukových nastavení umožňuje lépe přizpůsobit zvukový výstup Vašim osobním potřebám (Threshold, Tone, Audio Type, Signal Peak, Target Volume, Volume limit, Stabilizer).
Nastavitelná hodnota funkce potlačení železa - Iron Reject umožňuje nastavit detektor podle podmínek konkrétní lokality
Motion Control - nastavení rychlosti pohybu s cívkou pro optimalizování reakce na cíl funkce Tune (známá rovněž jako Noise Cancel) má automatickou i manuální volbu a minimalizuje vliv elektrických rušení
Rx Gain pro nastavení citlivosti
Podsvícení obrazovky s nastavením automatického vypnutí pro šetření baterie
Lehká Li-ion baterie s vestavěným audio-zesilovačem zesilovačem
Standartní 11"2D sonda a navíc 11" mono sonda